Čestitka povodom Dana Općine Bosanska Krupa

Poštovani, građani Bosanske Krupe u domovini i dijaspori, povodom 17. septembra, Dana oslobođenja Bosanske Krupe, dozvolite da Vam u svoje, te u ime Općinskog vijeća kao predstavničkog organa vlasti uputim iskrene čestitke. Iako vrijeme prolazi naša dužnost je da čuvamo uspomene na istinske heroje oslobodilačkog rata koji su nam te 1995. godine izvojevali slobodu za koju smo platili visoku cijenu i izvukli pouku da su nas u odbrambeno-oslobodilačkom ratu održali patriotizam, solidarnost i poštivanje jedini drugih.
Posebne čestitke upućujem za dan oslobođenja porodicama šehida i poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima i demobilisanim borcima koji su nas zadužili da izgradimo Bosansku Krupu gdje će na ponos građana vladati tolerancija i sve istinske vrijednosti suvremene civilizacije.

Sretan Vam Dan općine Bosanska Krupa !

S poštovanjem!

PREDSJEDAVAJUĆI
OPĆINSKOG VIJEĆA
Tahir Nuhić