Čestitka povodom početka nove školske godine

Dragi učenici,
danas je prvi dan u novoj školskoj godini. Koristim ovu priliku da vama, vašim roditeljima i nastavnom osoblju u vašim školama zaželim puno zdravlja, znanja i uspjeha u novoj školskog godini.

Posebne čestitke upućujem onim najmlađim koji će po prvi put sjesti u školske klupe. Želim da im polazak u školu bude početak nečeg novog i lijepog što će ispuniti njihovo djetinjstvo i da im školski dani budu što bezbrižniji i što sretniji.

Ja ću i dalje biti na raspolaganju i u granicama mogućnosti koje imam pomagati u stvaranju boljih uslova za vaše školovanje i rad vaših predavača. Naravno i dalje ću nastojati obezbjediti što veći broj besplatnih udžbenika za one đake čiji roditelji nemaju mogućnost da im nabave udžbenike. I dalje ćemo subvencionirati prevoz svih učenika srednjoškolaca.
Vjerujem da ćete i u narednoj školskoj godini postizati uspjehe barem na nivou onih prošlogodišnjih, da će oni najbolji na raznim takmičenjima dostojno predstavljati svoju školu i svoju općinu Bosanska Krupa.

Želim vam sretan početak i uspješnu novu školsku godinu.

OPĆINSKI NAČELNIK
Armin Halitović