IZMJENA JAVNOG OGLASA za podnošenje zahtjeva za dodjelu novčanih sredstava za podršku razvoja poljoprivrede u općini Bosanska Krupa za 2017. god

I U Javnom oglasu za podnošenje zahtjeva za dodjelu novčanih sredstava za podršku razvoja poljoprivrede u općini Bosanska Krupa za 2017. godinu broj 09-14-2788/17 od 05.09.2017.godine objavljenom na službenoj web stranici općine Bosanska Krupa 06.09.2017.godine, u poglavlju V Posebne napomene, navedeno je: “ Zahtjev sa propisanom dokumentacijom se podnosi Službi za obrt, poljoprivredu i poduzetništvo, putem Pisarnice, na obrascu koji se može preuzeti u Centru za pružanje usluga građanima općine Bosanska Krupa.
Oglas ostaje otvoren 15 dana računajući od dana objavljivanja na službenoj Web stranici Općine, Oglasnim pločama Općine i Radiu Bosanska Krupa.”

II Navedeni Javni oglas mijenja se u poglavlju V Posebne napomene na način:
“Zahtjev sa propisanom dokumentacijom se podnosi Službi za obrt, poljoprivredu i poduzetništvo, putem Pisarnice, na obrascu koji se može preuzeti u Centru za pružanje usluga građanima općine Bosanska Krupa.
Krajnji rok za podnošenje zahtjeva za dodjelu novčanih sredstava za podršku razvoja poljoprivrede u općini Bosanska Krupa za 2017. godinu je 16. 10. 2017. godine”.

III Ostale odredbe Javnog oglasa ostaju nepromijenjene.