NAJAVA / Sastanak bosanskokrupskih privrednika u „Zlatnoj niti“ počinje u 15,00 sati

Sastanak bosanskokrupskih privrednika koji je zakazan za sutra (13.10.) u 14,00 sati u restoranu „Zlatna nit“ , zbog dženaze tragično preminule Krupljanke Edite Malkoč, počet će u 15,00 sati.
Poslovni dan na temu „Informiranje o aktuelnim aktivnostima Općine u procesu ekonomskog razvoja Bosanske Krupe i prikupljanje informacija o prioritetima privatnog sektora“ organizira u okviru projekta „Unapređenje poslovne zone Pilana“, a s ciljem poboljšanja poslovnog ambijenta u općini Bosanska Krupa, kao i u svrhu jačanja komunikacije između Općine i privatnog sektora i poboljšanja zajedničkog planiranja razvoja.

Poziv važi za sve privrednike s područja općine Bosanska Krupa koji se mole da svoje prisustvo, ukoliko to već nisu učinili, potvrde na e-mail: esma_hergic@yahoo.com ili putem telefona na broj +387 37 316 924.