NAJAVA: Svečana sjednica OV Bosanska Krupa povodom Dana državnosti BiH sutra u 18.00 sati

U petak (22. novembra) u organizaciji Općinskog vijeća, Općine Bosanska Krupa i Centra za kulturu, obrazovanje i informisanje na prigodan način će se obilježiti 25. novembar – Dan državnosti Bosne i Hercegovine.

Obilježavanje počinje tradicionalnim obilaskom spomen-obilježja i šehidskih mezarja na prostoru općine Bosanska Krupa. Okupljanje je u 9,30 sati kod Centralnog šehidskog spomen-obilježja, nakon čega će se obići i spomen-obilježje u Bosanskoj Otoci, a zatim šehidska mezarja u Jezerskom i Pištalinama.

Svečana sjednica Općinskog vijeća Bosanska Krupa u Domu kulture počinje u 18,00 sati. U kulturno-umjetničkom dijelu sjednice nastupit će učenici bosanskokrupskih škola.

Pozivaju se svi građani Bosanske Krupe da uzmu učešće u obilježavanju ovog izuzetno značajnog državnog praznika, svojim prisustvom programskim sadržajima odaju lično priznanje i poštovanje.