Obavijest dezinfekciji gradskih ulica

Obavještavaju se pravna i fizička lica u Bosanskoj Krupi da će se, u skladu sa Odlukom o proglašenju stanja nesreće uzrokovano pojavom koronavirusa, a u svrhu zaštite od širenja zaraze, od 2. 4. 2020. godine (četvrtak), svaki dan od 20.00 sati, vršiti dezinfekcija gradskih ulica.
Kako bi se dezinfekcija izvršila što brže i kvalitetnije, građani Bosanske Krupe su u narednim danima (dok traje dezinfekcija) dužni izbjegavati parkiranje motornih vozila na javnoj površini od 20.00 sati.

Ulice Bosanske Otoke i ostalih mjesnih zajednica dezinfekovat će se nakon ulica u središtu općine o čemu će građani biti blagovremeno obaviješteni.
Dezinfekovane ulice zajednički su interes svih građana Bosanske Krupe, zbog toga ih pozivamo na saradnju. Napominjemo da će postupanje po ovoj obavijesti kontrolisati komunalni inspektor i pripadnici Policijske stanice Bosanska Krupa.