OBAVIJEST ZA POLJOPRIVREDNE PROIZVOĐAČE

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači sa područja općine Bosanska Krupa da Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva USK i Služba za obrt, poljoprivredu i poduzetništvo Općine Bosanska Krupa, organizuju javnu raspravu na temu:
„Prijedlozi i sugestije za izradu Odluke i Uputstva o ostvarivanju prava na novčane podrške u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji iz budžeta Unsko-sanskog kantona za 2020. godinu“.
Javna rasprava će se održati 13. 02. 2020. godine (četvrtak) u Maloj sali Doma kulture sa početkom u 10,00 sati.
Pozivaju se zainteresirani poljoprivredni proizvođači i predstavnici Udruženja poljoprivrednih proizvođača da prisustvuju Javnoj raspravi i da daju svoje prijedloge i sugestije na izradu Odluke i Uputstva za kantonalne novčane podrške u poljoprivrednoj proizvodnji za 2020. godinu.