Preliminarna rang lista potencijalnih korisnika za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje FBiH

Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica na svojoj stranici http://www.fmroi.gov.ba/ je objavilo Preliminarnu rang listu potencijalnih korisnika FBiH u okviru „Javnog poziva izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Bosni i Hercegovini i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine za podnošenje prijava za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje općina Federacije Bosne i Hercegovine“.

Preliminarna rang lista objavljena je i za Unsko-sanski kanton (gradove Bihać i Cazin, te općine Bosanska Krupa, Bosanski Petrovac, Ključ, Sanski Most, Velika Kladuša).

Potencijalni korisnici imaju pravo na prigovor na pomenute liste. Podnosi se u roku od 15 dana od dana objavljivanja. U cilju blagovremenog informisanja korisnika u Bosanskoj Krupi objavljujemo listu za našu općinu.

Preliminarna rang lista Bosanska Krupa – FMROI 2019