„Sedmica turskog filma“ u Bosanskoj Krupi

U narednoj sedmici u Bosanskoj Krupi ćete imati priliku uživati u „Sedmici turskog filma“ koja se organizuje pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i turizma Republike Turske, Instituta Yunus Emre, Bošnjačke zajednice kulture „Preporod“, JU „Centar za kulturu, obrazovanje i informisanje“ Bosanska Krupa i Općine Bosanska Krupa.
U okviru „Sedmice turskog filma“ imat ćete priliku uživati u projekcijama nekih od najljepših ostvarenja turske kinematografije koje će građani Bosanske Krupe imati priliku besplatno pogledati u Domu kulture Bosaska Krupa. Projekcije filmova će se održati prema sljedećem rasporedu:

14. septembar (utorak)
19:00 sati – Ljubav voli slučajnosti

15. septembar (srijeda)
12:00 sati – Evlija Čelebija: Voda života
19:00 sati – Ne pričaj mi priče